Новини

Назад

«Ви є нашими старшими братами у вірі» (св. Йоан Павло)

: 1702 2015-03-18 00:00:00

21-22 березня 2015 року відбудуться Світові дні молитви проти антисемітизму і нацизму. Захід носить екуменічний характер - проводять його різни церкви в 32 країнах світу.

Наміром Днів Молитви є висвітлення цінностей коренів християнської культури, якими є Тора і єврейська духовно-моральна спадщин. Вимовними є слова апостола Павла: «Ізраїльтяни, їм належить усиновлення, і спадщина, і завіти, і законодавство, і богослужба, й обітниці; іхні отці, з них і Христос тілом, який над усім – Бог благословенний на віки» (Рим 9,4-5). Віра в Ісуса Христа запрошує нас до пізнання усіх Його коренів. Св. Йоан Павло сказав «Хто зустрічається з Ісусом Христом, зустрічається з юдаїзмом і його спадщиною»; а під час візиту до синагоги в Римі жартував:  «Синагога є ледве 2,5 км від Базиліки, а Петру ця дорога зайняла майже дві тисячі років».

Внаслідок відкинення християнства і його культури постала ворожнеча, проявом якої був жах нацизму і антисемітизму. Привело це до мільйонів невинних жертв. І в наш тяжкий час досвідчуємо, до чого веде агресія і ворожнеча.

Римо-Католицька парафія св. Йоана Павла включається в цю екуменічну, всесвітню молитву. На Службі Божій будуть виконані традиційні співи єврейською мовою в сучасній аранжировці. Співи проводитимуть Наталія Вакшинська та Євген Тепер.

Запрошуємо в неділю, 22 березня 2015 року на 12.00 в каплицю Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка 35А).

о. Григорій Драус

097 517 06 42

rym.lviv.ua

 


Назад