Новини

Назад

«Втрата. Чи час лікує?» - черговий семінар Домініканської школи віри у Львові

: 1435 2016-02-23 12:45:27

В суботу 20 лютого 2016 р. в приміщенні Митрополичої курії РКЦ у Львові  відбувся черговий семінар Домініканської школи віри, організований Центром святого Домініка. Тема семінару: «Втрата. Чи час лікує?» Ведучою семінару була Катерина Гончар - психолог-психотерапевт, кандидат філософських наук, викладач.

Дата семінару виявилась символічною, оскільки 20 лютого –  день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні.

«Втрата – це травматичне пережиття, - зазначила ведуча семінару. - Найбільш важка форма травми – це досвід війни. Можна сказати, що кожен з нас в більшій або меншій мірі в ці роки є травмований. Більше травмовані ті, кого безпосередньо торкнулась війна – в кого загинули близькі особи. Травмованими є і  ті, хто був свідком трагічних подій. Травматичний досвід отримують  і особи, що стежить за подіями через новини по телебаченню».

Семінар «Втрата. Чи час лікує» складався з двох лекцій та часу на питання-відповіді. Під час семінару ведуча розповідала про поняття втрати та її наслідки, а також про те, як пережити втрату та жити після неї. За словами пані Катерини, свідома праця з втратою дозволяє вилікувати рани та жити в повноті.

 

Текст і фото: Лідія МоскальНазад