Новини

Назад

«Сьогодні ми дякуємо за Папу, який допоміг оновити обличчя нашої землі!». Арх. Мечислав Мокшицький в 100-ту річницю від дня народження Святого Йоана Павла ІІ

: 655 2020-05-18 23:26:11

Подячна Меса з нагоди сотої річниці від дня народження Святого Йоана Павла ІІ відбулася увечері, 18 травня в новоутвореній парафії Святого Йоана Павла ІІ у Львові. Її очолив Архієпископ Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький недалеко від місця де Святий Папа звершував євхаристію у 2001 році, коли відвідав місто Львів.

Освячення парафіяльного храму і центру святого Йоана Павла ІІ у Львові було заплановано на 9 травня 2020 року. З огляду на карантин, дату урочистості довелося змінити.

Віряни зібрались перед новим храмом у соту річницю народження Кароля Войтили, на подячній молитві за дар життя і святості святого Йоана Павла ІІ, а водночас за парафію, її місію та новозбудований храм.

Під час проповіді Львівський Митрополит сказав: «Сьогодні, в соту річницю від дня народження Святого Йоана Павла ІІ, ми дивимося на дорогу його святості i пригадуємо його паломницьку подорож до Львова, a також відновлення структур нашої Церкви, яке відбулося перед цим. Це він з великою любов’ю i надією в наш бік, простягнув до нас свої долоні i благовістив наше щоденне життя, згідне з християнською вірою.
Сьогодні, коли ми з вдячністю святкуємо ювілей його народження, ми складаємо Богові подяку за Папу, якого подарувало нам Боже провидіння, за Папу, який допоміг оновити обличчя нашої землі.
Ми хотіли, щоб ця річниця стала великим святом, на якому мало відбутися освячення цього храму як знак вдячності за його життя та за відвідини Львова».

Автор : Олександр Кусий

Назад