Новини

Назад

«Серце Папи Франциска відкрите для бідних»

: 567 2016-06-20 18:34:50

Сьогодні, 20 червня 2016 року, Державний Секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін зустрівся з бідними, якими опікуються Облати Непорочної Марії. Зустріч відбулася у конкафедральному соборі св. Олександра у Києві.

На молебні також були присутні Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, голова Єпископату РКЦ України архиєпископ Мечислав Мокшицький, Апостольський Адміністратор вакантного осідку Києво-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, голова Технічного комітету, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Ян Собіло, настоятель храму св. Олександра отець Віталій Безшкурий.

Звертаючись до знедолених, кардинал П’єтро Паролін зазначив: «Дуже радий, що можу сьогодні бути між вами й особисто передати привітання від Папи кожному. Адже Святіший Отець попрохав переказати його близькість, солідарність та любов усім, хто страждає й знаходиться в потребі. І так як сьогодні останній день мого перебування в Україні, радий, що можу ще побачитися саме з вами – з тими, які на собі відчули убогість, брак дому, усього того, що може бути звичайним для когось іншого. Так само й у перший день свого візиту я відвідував Запоріжжя, і висловив підтримку тим, хто страждає від війни на Сході України. Нехай Господь вас усіх поблагословить. І будьте впевнені — Папа за вас молиться та пам’ятає про кожного».

Держсекретар Ватикану також подякував усім тим, хто сьогодні турбується про знедолених в Україні: «Дуже хочу вас підтримати та заохотити від імені Святішого Отця і надалі продовжували цю прекрасну справу».

«Папа Франциск має велике серце, відкрите для бідних. Для Святішого Отця бідні люди – це ті, кого він ставить на перше місце і заохочує усю Церкву бути близькою до знедолених і допомагати їм», – наголосив кардинал.

Нагадаємо, офіційний візит Держсекретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна до України розпочався у середу, 15 червня. Ватиканський ієрарх окрім Києва, відвідав також Запоріжжя і Львів, зустрівся з Президентом України, представниками державної та місцевої влади, ієрархами РКЦ та УГКЦ, переселенцями та бідними.

Крім того, Держсекретар Ватикану благословив Технічний комітет, який відповідатиме за розподіл гуманітарної допомоги, зібраної для України за ініціативою Папи Франциска.

Сьогодні візит високого гостя до нашої держави добігає завершення.

Після зустрічі із Всеукраїнською Радою Церков у соборі св. Софії та прес-конференції, кардинал П’єтро Паролін відлетить до Рима.

Джерело: CREDOНазад