Новини

Назад

Папа молиться за народ Венесуели, виснажений пандемією та бідністю

: 43 2021-01-09 23:01:35

Надсилаючи вітального листа адміністраторові столичної архидієцезії, Святіший Отець знову висловив свою близькість венесуельському народові, «випробовуваному стражданнями, спричиненими бичем пандемії» та «пихатістю могутніх».

Папа Франциск надіслав короткого, але зворушливого листа кардиналові Бальтасарові Поррасу Кардосо, Архиєпископопові Меріди та Апостольському Адміністраторові Каракаса, столиці Венесуели, з нагоди іменин, які той відзначав 6 січня. У цьому посланні він вкотре висловив свою близькість з венесуельських народом, який протягом останніх років є жертвою затяжної гуманітарної та соціально-економічної кризи, яка в наші дні обтяжена наслідками пандемії Covid-19.

Із батьківським серцем підтримувати страждаючий народ
«Нехай же Бог і надалі додає тобі сил та мужньої відвертості, щоби із батьківським серцем супроводити та втішати святий вірний люд, який переживає випробування стражданнями, спричиненими бичем пандемії, пихатістю могутніх та зростаючою бідністю, яка не дає йому дихнути», – бажає Святіший Отець ієрархові з нагоди іменин, які збігаються зі святом «об’явлення покори Бога, Який стає світлом, що проганяє темряву, яка вкриває світ». У цьому контексті Папа підносить молитву до Господа, ввіряючи венесуельського кардинала заступництву Діви Марії, святого Йосифа та святого Валтасара.

До побажань Глави Католицької Церкви приєдналися Державний Секретар кардинал П’єтро Паролін, який був покликаний на це служіння як Апостольський Нунцій у Венесуелі, та Заступник Державного Секратаря із загальних питань архиєпископ Едґар Пенья Парра, що є венесуельцем.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ - Ватикан

Джерело: vaticannews.vaНазад