Новини

Назад

«Нехай твоя ласка, Господи, буде над нами, бо ми надіємось на Тебе»

: 1976 2017-08-13 16:08:38

2 серпня 2017 року чернеча родина Малих Сестер Непорочного Серця Марії святкувала урочистість ювілею 25-річчя монашого життя чотирьох сестер. Об 11 год. єпископи, священики, сестри Згромадження разом з Генеральною Настоятелькою Матір’ю Юдитою Ковальською, рідні сестер та гості зібралися навколо вівтаря Христового в Санктуарії Матері Божої Бердичівської, щоб подякувати Богу під час Євхаристії за дар покликання і 25-річного служіння Господу с. Ренати Нуцковської, с. Людмили Миронюк, с. Катерини Антонєвської та с. Анни Кліпацької.

 

Очолив Святу Месу єпископ- ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький, з ним співслужили єпископ-ординарій Луцької дієцезії Віталій Скомаровський та єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава OFMConv, який виголосив проповідь, а також численні священики. Після проповіді сестри-ювілярки відновили свої обіти.

Вся спільнота разом з ювілярками дякувала Богу за дар покликання, свідчення життя і цілковитого віддання себе Богові, а також за великі дари та благодаті, якими Господь так щедро обдарував цих сестер та через їхнє служіння уділяє іншим людям. Бажаємо нашим дорогим сестрам-ювіляркам Божої радості, опіки Пресвятої Діви Марії та багато сил в подальшому служінні Церкві та Згромадженню.

Джерело: Малі Сестри Непорочного Серця МаріїНазад