Новини

Назад

«Молись та захищай!» Військові капелани видали молитовник для військовослужбовців

: 133 2020-07-02 11:43:43

Курія Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви і Душпастирський відділ військового капеланства Львівської архідієцезії РКЦ в Україні видали друком молитовник військовослужбовця «Молись та захищай!»

Військові капелани Львівської архідієцезії уклали цей молитовник як духовну допомогу та підтримку для воїнів, що захищають Україну на східних рубежах.

Головний військовий капелан архідієцезії, о.Іван Заяць розповідає CREDO про ідею створення кишенькового молитовника і чому військовослужбовцям так важливо мати при собі таку книжечку, як «Молись та захищай»:

— Це перший такий молитовник для військовослужбовців від Римо-Католицької Церкви в Україні. Він зручного, кишенькового формату, але містить не лише всі основні молитви, але також і катехизм та молитви у різних потребах. Також ми вирішили додати Державний Гімн України та Духовний Гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Спілкуючись із військовими, ми побачили їхню потребу мати при собі такий свого роду «компас», який би допомагав у важкі миті не втратити внутрішніх орієнтирів. Нашу ідею фінансово підтримав о.Ріхард Сімон із Німеччини, і саме йому ми завдячуємо реалізацією цього задуму. Він дуже хотів допомогти з фінасуванням саме такого проєкту, який був би скерований до військових. Ми вдячні нашому митрополиту Мечиславу Мокшицькому за сприяння і підтримку цієї ідеї та благословення на її втілення.

Архієпископ Мечислав Мокшицький, який благословив та підтримав видання молитовника, говорить про нього так:

— «Молись та захищай» — це не лише заклик військових капеланів Римо-Католицької Церкви в Україні, але це також слова заохочення для всіх військовослужбовців, щоб вони, захищаючи свою Батьківщину, пам’ятали про молитву. Сподіваюся, що він стане у пригоді кожному військовослужбовцю та допоможе відповідально, гідно і з Божою допомогою нести військову службу — з усіма її труднощами й небезпеками.

Невдовзі частина молитовників «Молись та захищай!» поїде до українських воїнів на Схід. Решту отримають військовослужбовці, які проходять підготовку на Яворівському полігоні.

Скачати молитовник військовослужбовця

Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад