Новини

Назад

«Марія – вихователька»: Тиждень Виховання в Україні з 2 – 8 червня

: 19078 2017-05-31 11:24:00

“Це ініціатива, метою якої є турбота про добро родин, молоді та дітей. Вона хоче звернути увагу перед усім католиків (батьків, педагогів, духовенства) на необхідну потребу виховання добрих християн та чесних громадян” – повідомляє о. Міхал Воцал (заступник голови комісії).

Тема цьогорічного Тижня Виховання – «Марія – вихователька». В 2017 році припадає 100-та річниця об`явлення Марії в Фатімі. З цього приводу пропонуємо показати Марію як виховательку: Христа, Церкви, родин та молоді.
З нагоди Тижня Виховання комісія організує наступні ініціативи:
18 травня в Брюховичах відбулася перша зустріч шкіл та дитячих садків (яких 36!), яка була проведена римсько-католицькою церквою.
28 травня (неділя) в усіх парафіях має бути прочитаний Пастирський Лист єпископів з нагоди Тижня Виховання.
В період з 2 по 8 червня підготовлені тексти проповідей, коментарі до Літургії та молитви вірних (які можна знайти в „Oremus”), а також пропозиція конференції для педагогів та батьків. Їх авторами є поміж інших дієцезіальні душпастирі молоді: о. Кшиштоф Орлицький (Луцька Дієцезія), о. Євген Фізер (Мукачівська Дієцезія), о. Олександр Пухальський (Харьківсько-Запорожська Дієцезія), а також о. Роман Крат – офіційний суддя (Одеса), о Олексій Самсонов – директор Радіо Марія. Автором конференції є о. Олег Жарук (докторат на факультеті педагогіки КУЛ)
8 червня розпочнеться on-line анкетування молоді (віком 16-29 років) на тему її відносин з Богом, вірою, церквою. Анкета українською мовою є частиною приготувань до Синоду Єпископів, що відбудеться в Ватикані восени 2018 року.
Разом з цим заохочую парафії та Дієцезії до організації тематичних заходів на місцях (молитви, наукові конференції, свята…)
Всі матеріали можна знайти на сторінці комісії juvanima.org.uaНазад