Новини

Назад

Лист-співчуття Інституту Релігійної Свободи з приводу смерті архієпископа Петра Мальчука

: 859 2016-05-29 22:51:16


Конференції римсько-католицьких Єпископів України

27 травня 2016 р. № 22-05/16

Ваша Еміненціє!
Високоповажні єпископи!

 

Від імені Інституту релігійної свободи висловлюємо Вам глибокі співчуття у зв’язку з відходом у вічність його Преосвященства архієпископа Петра Мальчука, Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії.

Звістка про цю несподівану втрату сколихнула серця багатьох людей, у чиїх душах його Преосвященство посіяв світло Божої любові та мудре пастирське слово. Його невичерпний оптимізм і життєрадісність, жертовна турбота про паству та знедолених, зусилля у захисти суспільної моралі та сімейних цінностей для багатьох стали прикладом справжнього Християнського життя та служіння.

Світла пам’ять про нього завжди буде пов’язана не тільки з багаторічним архіпастирським служінням, але і з зусиллями у сфері налагодження міжконфесійного миру в Україні та поза її межами. Архієпископ Петро Мальчук був активним учасником заходів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Ми пам’ятаємо його щирим, турботливим, чуйним архіпастирем, якого любили і шанували не тільки у католицькій спільноті, але й представники інших конфесій.

Нехай Господь втішить всю паству Римсько-Католицької Церкви в Україні і близьких його Преосвященства, подавши його душі втіху та нагороду за праведні труди у Царстві Небеснім!


Щиро,
Олександр ЗАЄЦЬ
Голова правління Інституту релігійної свободиНазад