Новини

Назад

Комунікат Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького на III Великодню неділю 2016 Р. Б. з нагоди початку паломництва образу Милосердного Ісуса у Львівській Архідієцезії

: 1851 2016-04-08 14:08:01

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!
Возлюблені у Христі Брати і Сестри!

Сьогодні у нашій Архідієцезії розпочинається паломництво образу Милосердного Ісуса. Цей образ є одним з найвідоміших в історії Церкви і в сучасному світі візерунком розіп’ятого та воскреслого Христа. Він надзвичайний не лише з огляду на те, що є найпоширенішим, але перш за все через те, що його співавтором є сам Господь Ісус, який у такому вигляді з’явився Сестрі Фаустині в келії Плоцького монастиря Згромадження Сестер Матері Божої Милосердя 22 лютого 1931 року і згідно об’явлення велів їй намалювати свій образ.

«Ввечері, коли я була в келії – записує Свята Фаустина цю подію у «Щоденнику» - я побачила Господа Ісуса, одягнутого в білі шати. Одна рука піднесена до благословення, а друга торкалася шат на грудях. З отвору вбрання на грудях виходили два великі промені: один червоний, а другий білий (...) За мить сказав мені Ісус: «Намалюй образ згідно з малюнком, який бачиш, з підписом Ісусе, довіряю Тобі». Прагну, щоб цей образ вшановували у вашій каплиці та в цілому світі. (Щоденник, 47) У Ювілейному Році Божого Милосердя хочемо, щоб і в нашій Архідієцезії сповнилося прагнення Спасителя.
У нелегкому теперішньому часі нехай цей образ буде для усіх знаком того, що лише у Бозі є надія, а Його заклик бути милосердними, є єдиною дорогою, на якій знайдемо мир, як між народами, так і внутрішній, який дає почуття безпеки і запевняє спасіння.
Паломництво образу розпочнеться урочистою Святою Месою у Львівській Митрополичій катедрі у неділю 10 квітня цього року о 1800 год., на яку сердечно запрошуємо усіх священиків та мирян. Усвідомлюю, що більшість з Вас з огляду на далеку відстань до Львова не зможе безпосередньо взяти участі у цій Євхаристійній молитві, тому заохочую Вас духовно єднатися з зібраними на урочистій Святій Месі і в цей день після кожної Євхаристії молитися Вервицю до Божого Милосердя за цілу нашу Архідієцезію та про щедрі й добрі плоди паломництва образу Божого Милосердя.
Прошу також оголосити дату відвідин Образу Вашої парафії та заохотити вірних духовно підготуватися до зустрічі з цим особливим Знаком Милосердя.
На час паломництва від щирого серця благословляю всіх Вас: В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.


+ Мечислав Мокшицький
Львівський Римсько-Католицький Митрополит

Вих. № 189/2016
Львів, 7 квітня 2016 рокуНазад