Новини

Назад

30-річчя Товариства польської культури у Львівській катедрі

: 619 2018-10-23 12:54:00

Урочистою Святою Месою у Львівському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії, яку 20 жовтня 2018 року очолив генеральний вікарій Львівської архідієцезії отець інфулат Юзеф Павлічек, відзначили тридцятиріччя Товариства польської культури Львівської землі (TKPZL) - першої та найбільшої польської організації в Україні.

20 жовтня польська культурна асоціація у Львові (ТКПЗЛ) відзначила своє 30-річчя. Це перша і зараз найбільша польська організація в Україні.

TKPZL має 22 філій у Львівській області: у Бориславі, Ходорові, Червонограді, Добромилі, Дрогобичі, Яворові, Лановичах, Великих Мостах, Мостиськах, Пнікуті, Раві-Руській, Самборі, Судовій Вишні, Сусідовичах, Семенівці, Стрию, Сокалі, Щирці, Тщенці, Золочеві, Жовкві та Жидачеві.

Більше 500 чоловік були на святкуванні 30-річного ювілею. Традиційно поклали квіти біля пам`ятника Адама Міцкевича, спільно молились у львівському кафедральному соборі та на закінчення відбулась урочиста академія у Львівській опери, виступив ансамбль пісні і танцю з Любліна та хор Святого Йоана Павла ІІ з Львівської катедри, а також була наукова конференція.

Світлини: Збігнєв ПакошНазад