Новини

Назад

«100 кілометрів для Марії» - у санктуарії Матері Божої Рудківської відбувся велопробіг

: 250 2021-06-10 14:25:43

9 червня у санктуарії Матері Божої Рудківської відбувся перший етап велопробігу: «100 кілометрів для Марії». Чотирнадцять учасників велопробігу разом із душпастирем проїхало перших 25 кілометрів.

На початку дня, кустош санктуарію ксьондз Юрій Василенко уділив вело-паломникам благословення на дорогу. Діти та молодь вирушили у мандрійвку, проїжджаючи селами Михайлевичі, Острів, Чернихів, Береги та доїхали до Санктуарію Матері Божої з Салетинської у Лановичах.

Отці салетини розповіли молодим паломникам про об’явлення Матері Божої у французькому Ла Салет та про Санктуарій у Лановичах. Учасники велопробігу відвідали теж місце, де до 1983 року стояв костел, який бульдожерами знищили комуністи.

Опісля відвідин санктуарію, усі учасники взяли участь у святій Месі у костелі св. Миколая, яку очолив ксьондз Андрій Пеканець.

Велопробіг відбувається з нагоди 100-річчя коронації образу Матері Божої Рудківської. Наступні поїздки на велосипеді заплановані до санктуаріїв у Крисовичах та Янові.

Центральні урочистості 100-річчя коронації образу Матері Божої Рудківської відбудуться 2 липня. Їх очолить архієпископ Мечислав Мокшицький. У цей день заплановано освячення вітража св. Йосифа Себастьяна Пельчара, який 100 років тому коронував рудецьку чудотворну ікону.

 

 

Автор : Андрій Пеканець

Назад