Новини

Назад

Звернення єпископа Антала Майнека перед виборами

: 94 2020-10-23 17:39:18

Дорогі Брати і Сестри!
Як вам відомо, 25-го жовтня по всій Україні проводитимуться місцеві вибори. Перед минулорічними парламентськими виборами я також звертав вашу увагу на відповідальність, яка стосується всіх нас у цьому плані, і зараз роблю те саме. 

Згідно з вченням нашої Церкви, кожна людина несе відповідальність перед Богом за ту країну, і за ту меншу громаду (місто, село), де вона живе. Тому закликаю вас прийти на виборчі дільниці того дня і вибирати відповідно до своєї совісті. З’ясуйте заздалегідь, який кандидат найближчий до принципів, які ви сповідуєте з переконанням. Нехай ніхто не продає свій голос за гроші, бо це є серйозний гріх: цим самим він продає і свою честь.

Закликаю всіх голосувати за того кандидата, який виступає за повагу до життя, за повагу до іншої людини, нації та релігії, а також за людські цінності наділені нам Богом, і щоб це він доводив своїми до тепер вчиненими діями та своїм життям.
Той, хто залишиться вдома, також голосуватиме, і не точно, що завдяки такому голосуванню відповідний кандидат ввійде до місцевого управління.

Отже, виконаймо наш громадянський та християнський обов’язок! Адже на якомусь рівні кожен з нас відповідає за майбутнє своєї країни та свого місця проживання.

Майнек Антал,
єпископ Мукачівської Дієцезії

Джерело: Мукачівська дієцезіяНазад