Новини

Назад

Звернення відділу військового капеланства Львівської архидієцезії з нагоди Дня пам’яті воїнів АТО і ООС

: 909 2019-11-11 11:45:46

Листопад — це місяць, коли ми в особливий спосіб згадуємо наших померлих. У пам’ять про них ми заносимо наші молитви до Бога Отця Всемогутнього і благаємо, щоб Він у своєму нескінченному милосерді, пробачивши гріхи та слабкості, обдарував усіх вірних померлих життям вічним.

У нашій країні вже п’ять років триває війна. Сини та доньки України віддають своє життя, захищаючи суверенність та цілісність нашої держави, і ми прагнемо навіки закарбувати їхній подвиг у нашій пам’яті.

Душпастирський відділ Військового капеланства Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні з благословення архиєпископа Мечислава Мокшицького, митрополита Львівського, запрошує на Святу Месу за загиблих воїнів та за мир в Україні, яка відбудеться у митрополичій базиліці на пл. Катедральній, 1, об 11.00, у суботу 16 листопада 2019 р. Святу Месу oчолить єпископ-помічник Львівської архидієцезії Едвард Кава OFMConv.

Запрошуємо родини загиблих воїнів, військовослужбовців та учасників АТО і ООС, волонтерів, військових капеланів та усіх охочих долучитися до молитви, вшанувати пам’ять наших захисників та підтримати один одного у нелегкий час.

Головний координатор
о. Іван Заяць, головний військовий капелан Львівської архидієцезіїНазад