Новини

Назад

Звернення відділу військового капеланства Львівської Архідієцезії з нагоди Дня Памяті воїнів АТО

: 1721 2017-10-27 09:25:46

Листопад - це місяць, коли ми в особливий спосіб згадуємо наших померлих. У пам’ять про них ми заносимо наші молитви до Всевишнього і благаємо, щоб Він у своєму нескінченному милосерді, пробачивши гріхи та слабкості, обдарував усіх вірних померлих життям вічним.

У нашій країні вже три роки триває війна. Сини та доньки України віддають своє життя, захищаючи суверенність та цілісність нашої держави і ми прагнемо навіки закарбувати їхній подвиг у нашій пам’яті.

Душпастирський Відділ Військового капеланства Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні з благословення Архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, Г олови Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, разом із капеланами інших дієцезій, організовує Молитовну пішу ходу пам’яті загиблих воїнів АТО, яка відбуватиметься одночасно у всіх дієцезіях України 4 листопада.

У Львівській Архідієцезії День Пам’яті розпочнеться Святою Месою у митрополичій базиліці на пл. Катедральній, 1, об 11.00, в суботу 4 листопада 2017р. Після Меси Молитовна хода Пам’яті воїнів загиблих в АТО та молитва за мир в Україні.

Запрошуємо родини загиблих воїнів, військовослужбовців і учасників АТО, волонтерів, військових капеланів та усіх бажаючих приєднатися до молитви, вшанувати пам’ять наших захисників та підтримати один одного у нелегкий час.


Едвард Кава OFMConv

Єпископ помічник Львівської Архідієцезії
Головний координатор заходів

о. Іван Заяць

Головний військовий капелан Львівської АрхідієцезіїНазад