Новини

Назад

Звернення директора Відділу Загального Душпастирства Митрополичої Курії з нагоди Процесії на честь Покровителя Львівської Архідієцезії бл. Якова Стрепи

: 14344 2016-08-29 19:41:42

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

Хочу пригадати, заохотити і запросити вас взяти участь у процесії на честь бл. Якова Стрепи, Покровителя Львівської Архідієцезії, яка 10 вересня пройде вулицями Львова із Санктуарію св. Антонія з Падуї до Архікатедри. 

Збираємося о 9:00 в храмі св. Антонія щоб після богослужіння вирушити у процесії. Комжі (дар тернопільського деканату) і стули для священиків приготують семінаристи нашої Семінарії.
Урочиста Свята Меса у Катедрі об 11:00.
Для нашої архідієцезії урочистості на честь бл. Якова Стрепи будуть цього року центральними подячними урочистостями за 25 років відновлення структур Католицької Церкви в Україні.
Прошу також запросити молодь на Архідієцезійний З`їзд Молоді від 9 по 11 вересня. Нехай він буде продовженням зустрічі з папою Францсиком і нагодою поділитися не лише спогадами але й вибором і дороги: „Ідіть і проголошуйте”.
Пригадую також, що 1 вересня розпочинається друга частина перегринації Образу Ісуса Милосердного. Першим деканатом після літньої перерви буде стрийський деканат.
У додатку календар перегринації.

Всіх щиросердечно вітаю.

o. Славомір Зелінський OFM Conv
Директор ВЗД

Львів, 26 серпня 2016 р.


Календар перегринації Образу Ісуса Милосердного парафіями Львівської АрхідієцезіїНазад