Новини

Назад

Звернення архієпископа Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького до настоятелів львівського деканату про акцію “Поля надії в Україні”.

: 1382 2018-03-01 16:21:56

До уваги
Всечесних Отців Настоятелів
Львівського Деканату

Шановний Отче Настоятелю!

Цього разу, вкотре буде проведена акція “Поля надії в Україні”. Ця Акція розпочата Асоціацією Польських Підприємців Львівщини разом з Фондом “Даймо Надію”. Проект є міжнародним, який діє в багатьох країнах. 

Багато міст об’єдналося навколо цієї справи, щоб дати надію хворим, в такий спосіб долаючи бар’єр байдужості. Окрім допомоги потребуючим, акція “Поля надії в Україні” має на меті також промування волонтаріату та благодійності, щоб показати, що кожна людина має можливість допомогти ближньому.

Заохочую до того щоб включитися в ту акцію, яка відбудеться у Квітну Неділю 25 березня ц.р. Символом цієї акції є нарциси, зроблені власноруч волонтерами Фонду. Цього року кожен нарцис це "цеглина", на користь чотирирічної Яни Воробель зі Львова, котра хворіє на білокрів’я.

Щиро запрошую до співпраці через інформування в парафіяльних оголошеннях та заохочуванні парафіяльних волонтерів передавати нарциси після Святих Мес у Квітну Неділю.

З пастирським благословенням

+ Мечислав Мокшицький,
архієпископ Митрополит Львівський

Вих. № 102/18
Львів, 1 березня 2018 рокуНазад