Новини

Назад

Звернення Митрополичої Курії Львівської Архідієцезії з нагоди введення мощей св. Зигмунта Щенсного Фелінського до Львівської Катедри.

: 445 2015-09-26 00:00:00

Всечесні Отці! Дорогі Богопосвячені Особи! Улюблені Брати і Сестри!

Серед багатьох святих та блаженних Католицької Церкви, котрі пов’язані з нашою Архідієцезією, є також св. Зигмунт Щенсний Фелінський, архієпископ Митрополит Варшавський, засновник Згромадження Сестер Францисканок Родини Марії, монастирі яких на даний час знаходяться у: Львові, Самборі та Бібрці.

Сам Святий впродовж багатьох років, після його депортації з Варшави царем Олександром ІІ і двадцятилітнього заслання до Ярослава над Волгою, після виходу на свободу, не маючи можливості повернутися до Варшави, оселився у Дзвинячці, що в Тернопільській області. У зв’язку з тим, 29 вересня 2015 р., у Львівській Катедрі відбудеться урочисте введення мощей св. Зигмунта Щенсного Фелінського і посвята епітафії на Його честь. Урочисту Святу Месу о 18.00 цього дня, очолить Архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський.

Того ж дня припадає 8 річниця єпископської сакри нашого Митрополита. Це добра нагода щоб під час Святої Меси з нагоди введення мощей, висловити побажання і з’єднатися у подячній молитві навколо нашого Архієпископа. Своєю присутністю ми виражаємо вдячність за добро та пастирське служіння, а також засвідчуємо єдність з нашим Пастирем.

Запрошую брати участь у тих урочистостях і водночас прошу пам’ятати в молитвах у парафіях, віддаючи Богові та Матері Божій Милостивій служіння Архієпископа Мечислава Мокшицького.

О. Юзеф Павлчек

Генеральний Вікарій

Львів, 24 вересня 2015 р. Вих. 645/15

Цей комунікат слід прочитати під час кожної Святої Меси, у неділю 27 вересня 2015 р.

 Назад