Новини

Назад

Звернення архієпископа Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького до настоятелів львівського деканату про акцію “Поля надії в Україні”.

: 1797 2017-04-04 20:06:13

Шановний Отче Настоятелю!

Бажаю повідомити, і водночас запросити до спільної акції “Поля надії в Україні”. Ця Акція розпочата Асоціацією Польських Підприємців Львівщини разом з Фондом “Даймо Надію” відбудеться у Квітну Неділю.

Символом цієї акції є нарциси, зроблені власноруч волонтерами Фонду і водночас єдиними в своєму роді "цеглинами", що будуть збиратися як поміч на ведення опіки над важкохворими підопічними Фонду „Даймо Надію”. Проект є міжнародним, який діє в багатьох країнах. Багато міст обєдналося навколо цієї справи, щоб дати надію хворим, в такий спосіб долаючи барєр байдужості. Окрім допомоги потребуючим, акція “Поля надії в Україні” має на меті також промування волонтаріату та благодійності, щоб показати, що кожна людина має можливість допомогти ближньому.

Щиро запрошую до співпраці через інформування в парафіяльних оголошеннях та заохочуванні парафіяльних волонтерів передавати нарциси після Святих Мес у Квітну Неділю.

Мечислав Мокшицький, архієпископ Митрополит Львівський

Львів, 30 березня 2017 року

 Назад