Новини

Назад

Звернення Директора Відділу Загального Душпастирства o. Славомира Зелінського OFMConv

: 3873 2017-09-01 14:49:39

Всечесні Отці та Особи богопосвяченого життя!
Улюблені брати і сестри!

Впродовж багатьох років у вересні ми організовуємо в нашій Архідієцезії подячну урочистість за дар беатифікації бл. Якова Стрепи, покровителя Львівської Архідієцезії. З цієї нагоди запрошую всіх взяти участь у процесії, що пройде вулицями Львова в суботу, 9 вересня 2017 р.

Урочистість розпочнеться молитвою біля мощей бл. Якова Стрепи в Санктуарії св. Антонія Падуанського о 900, після чого вирушить молитовна хода до кафедрального храму, де звершиться урочиста Євхаристія об 1100. Цьогорічну урочистість очолить єпископ Стефан Регмунт з Зеленогурсько-Гожовської дієцезії. Присутність єпископа Стефана є дуже символічною, оскільки на території його дієцезії проживає багато наших земляків, які покидаючи Львівську Архідієцезію, знайшли на заході Польщі свій новий дім.

Тому нехай участь у суботній урочистості буде символом єдності з тими, хто дбаючи про традицію східних земель, не забуває про своє коріння і допомагає духовно і матеріально нашій львівській Церкві.

Друге запрошення скеровує до нас настоятель Санктуарію Матері Божої Фатімської о. Павло Антоляк, заохочуючи до участі в Архідієцезіальному Святі подяки за жнива і цьогорічний урожай, що відбудеться в неділю, 10 вересня о 1500, в Крисовичах поблизу Мостиськ, де за посередництвом Божої Матері у 100-річчя Її об’явлення, подякуємо Богові за цьогорічний урожай і проситимемо Бога, щоб оберіг нас від голоду, вогню і війни.

Я звертаюся також до молоді нашої Архідієцезії, запрошуючи разом з о. Олександром Бішком на XVI Архідієцезіальний з’їзд молоді, що відбудеться 8-10 вересня в Брюховичах. Зробімо зусилля, щоби встати з дивану, як заохочує Папа Франциск, і дати свідчення віри.

Уже тепер я хочу всім подякувати за присутність і спільну молитву.

З особливим словом подяки я звертаюся до священиків, богопосвячених осіб і вірних Івано-Франківського деканату за активну участь в організації урочистості на честь бл. Якова Стрепи та за дар вівтаря.


o. Славомир Зелінський OFMConv

Директор Відділу Загального Душпастирства
Львівської Архідієцезії

 

Увага! Це оголошення необхідно прочитати на кожній Євхаристії в неділю 3 вересня 2017 р.

Львів, 1 вересня 2017 р.

ЗВАНТАЖИТИ ТЕКСТ КОМУНІКАТУНазад