Новини

Назад

Зустріч з представниками Лицарів Колумба із Польщі у Митрополичій Курії

: 1186 2018-04-13 16:18:26

12 квітня, у митрополичій Курії РКЦ архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся із представниками Лицарів Колумба, котрі прибули з Польщі

Шимон Чишек, представник Найвищої Ради Лицарів Колумба поділився своїми враженнями і розповів:


"Сьогодні, маю нагоду та приємність відвідати Львів, архієпископа Мечислава Мокшицького , але також щоб побачити я розвивається наш Орден Лицарів Колумба в Україні.

Слід визнати, що весь наш Орден тішиться тим, як Лицарі розвиваються на Україні, все більше чоловіків приєднується до нашого Ордену, все більше чоловіків, котрі готові служити в наших парафіях, місцевих осередках.

Я приїжджаю сюди щоб подякувати їм за те, що вони роблять і також щоб заохотити до подальших зусиль і щоб давали свідчення своєї віри щодня у своєму житті. 

Однією з важливих подій, на які чекаємо, це Третя З агальноукраїнська Зустріч Лицарів Колумба , яка цього року відбудеться в Камянці-Подільському.

Це буде зустріч з усієї України, і думаю що це буде велике свято, в часі якого ми зможемо підсумувати те, що вдалося зробити і також це буде нагода спланувати подальші дії так щоб наш Орден міг розвиватися і ще краще служити нашій Церкві."Назад