Новини

Назад

Зустріч військових священиків-капеланів Львівської Архідієцезії в Брюховичах

: 556 2019-10-30 13:41:38

У Паломницькому будинку бл. Якова Стрепи в Брюховичах, 29 жовтня, відбулась зустріч військових священиків (капеланів), які несуть служіння у Львівській Архідієцезії, з американськими друзями. У заході взяли участь Архієпископ Мечислав Мокшицький, та капелани: о. Іван Заяць, о. Роман Стадник, о. Мар’ян Попеляр та о. Василь Боровий.

Темою для обговорення стала робота капелана з військовимии та сім’ями військовослужбовців. Капелан Капітан Адам Муда розповідав про різноманітні програми підтримки військових сімей, в яких обов’язково беруть участь їхні капелани. Ділився своїм досвідом о.Адам, бо на кожному рівні ці програми втілюються по-різному. Гості із Яворова розповідали про підготовку самого військового священика для такого служіння.

Говорячи про служіння капелана Митрополит підкреслив: «Сьогодні ми є спільнотою зерна, яка, серед багатьох інших форм і способів життя та служіння, є закваскою віри для інших, початком шляху з Христом, а також допомогою життя у правді, яку відкриваємо в Біблії та реалізуємо в нашому повсякденному житті».

Це було живе спілкування з надзвичайно великою кількістю запитань зі сторони наших капеланів. Праця з сім’ями військовослужбовців – велика складова капеланської служби.

Автор : Олександр Кусий

Назад