Новини

Назад

Зустріч молоді Стрийського Деканату в надвечір’я Зіслання Святого Духа у Бориславі

: 170 2021-05-26 17:11:07

22 травня в вігілію Урочистості Зішестя Святого Духа відбулася зустріч молоді для Стрийського деканату. Молодь разом зі своїми пастирями зустрілася в Бориславі, щоб чуваючи на молитві і адорації прославляти Бога та просити про дари св. Духа. Зустріч почалася о 17.00 творячи спільноту молодих сердець.

Після молитви та співі пісень відбулося коротеньке пізнання один одного в формі гри павутина. Далі в дуже дружній і відкритій спільноті отець Антоній з парафії Стрий поділився історією свого покликання. Молодь була захоплена його простотою і мудрістю. Після не великої перерви він доступно і зрозуміло для молоді виголосив конференцію про прийняття Дару і даючи в руки Святе Письмо кожному з учасників подав цитати зі Словом Божим на працю в групах. Молодь і духовенство були поділені на три групи, де мали змогу більше затриматися над роздумами Божого Слова і діленням.

Підсумком була зустріч в Костелі де кожна група мала змогу поділитися думками і тим що відчули як заклик Бога в їх душі. Позитивним було те, що в простий і щирий спосіб змогли поділитися так як говорило їхнє серце. Далі в програмі був спів, як підготовка до св. Літургії і адорації. Пізніше зустрілися на агапі, де смакували бутерброди та запашні, запечені ковбаски. Молодь грала різні гри та в м`яча.

О 20.30 зібралися в костелі на спільну адорацію перед Пресвятими Дарами. Під час молитви молодь співала пісні та зачитувала Слово Боже про Дари Духа. Кожний мав змогу в тиші вслухатися в Слово і спогляданням проговорити це з Ісусом. На закінчення помолилися Літанією до Святого Духа і молодь могла собі витягнути Дар і Плід св. Духа. В 23.00 год. була Урочиста Служба Божа, яку відправляв о. Антоній та співслужили о. декан Войцех, о. Кшиштоф Л., о. Войцех К., о. Матеуш Г. і о. Лаврентій І. та о. Назар Б. Після благословення молодь повернулася до своїх домівок.

Сестри служебниці з Борислава Ніна та Тереза.Назад