Новини

Назад

Зустріч молоді Мостиського Деканату

: 3737 2015-03-31 00:00:00

28 березня в Мостиськах в парафії Народження Св. Івана Хрестителя відбувся ІІІ з’їзд молоді Мостиського деканату. Девізом з’їзду стали слова зачерпнуті з послання папи Франциска на  ХХХ Світовий День Молоді "Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога» ( Мт 5,8). Хоч дощ і холод цього дня дошкуляв багатьом, проте не став на заваді молодим людям створити спільноту і зосередитись на найважливішому.

Особливими гостями на з’їзді були Особи Богопосвяченого Життя - о. Збігнєв Червєнь з ордену отців кармелітів з Сусідович, котрий виголосив для молоді конференцію та проповідь під час Євхаристії та с. Еріка Дорош зі Згромадження Сестер Святого Йосипа, котра поділилася свідоцтвом свого покликання.

Програма дня розпочалась реєстрацією учасників, спільною молитвою та співом до Святого Духа. Після представлення парафіяльних груП, була конференція, в ході якої о. Збігнєв дуже чітко розповів хто такі блаженні і що таке чистота душі і тіла.

По конференції - виставлення Пресвятих Дарів та адорація, а також можливість Сповіді.

Піч час Святої Меси в проповіді, о. Збігнєв звернув увагу на гріх та Божі заповіді. Як приклад, він розповів історію, коли його учні приготували виставу про десять заповідей. Суть полягає в тому, що порушуючи одну заповідь, ми не бачимо, як ми починаємо порушувати наступні, як відвертаємося від Бога і Його любові.

Після обідньої перерви була зустріч в малих групах, проведена аніматорами Руху Світло-Життя. Молодь могла отримати відповіді на питання, що виникли під час зїзду, та ті з якими приїхали на зустріч.

В тогорічній зустрічі взяло участь 69 осіб з різних місцевостей. На зустрічі з нами були присутні о. Іван Тиман, о. Назар Білик, о. Андрій Лялік  та с. Кароліна Баран зі Згромадження Сестер Непорочної Діви Марії.

Щиро дякуємо Богові та всім організаторам і вже з нетерпінням очікуємо Світових Днів Молоді в Кракові в 2016 році.

Аня Куц, парафія Святого Миколая, с. Пнікут

Маріуш Кордек, парафія Матері Божої Фатімської, с. Крисовичі

 Назад