Новини

Назад

Зустріч капуцинів Європи

: 110 2021-10-22 09:10:32

З 11 по 16 жовтня 2021 року в Санктуарії Пресвятої Діви Марії Ясногірської в Ченстохові відбулася зустріч братів менших капуцинів Європи. Під гаслом "Капуцини в Європі. Мрія про спільноту" зібралися 90 братів-вищих настоятелів, серед яких провінціальні міністри, кустоші, а також делегати з усієї Європи, Турції та Ливану.

Окрім того у зустрічі взяли участь брати, відповідальні за формацію на рівні Європи, та брати з генерального уряду Ордену. Протягом цих днів учасники зустрічі зосередилися на питанні нинішньої ідентичності капуцинів у Європі та викликах, з якими стикається європейський континент, які також стосуються всієї Церкви, а отже, і капуцинів.

Брати слухали лекції та конференції запрошених доповідачів: капуцинів, братів менших, мирян та сестер. Післяобідній час був частково відведений для роботи в групах, де учасники могли обговорювати конкретні питання.

Зустріч супроводжувалася молитвами: щоденною Євхаристією, яка двічі відправлялася в каплиці чудотворного образу на Яній Гурі, та молитвою Літургії Годин.

Час зустрічей під час відпочинку був також моментом обміну досвідом та спостереженнями.

Протягом цих днів обговорювались такі теми:

  • Європа сьогодні;
  • Виклики нової євангелізації в Європі;
  • Оновлення структур капуцинів у Європі;
  • Св. Лаврентій Бріндізький;
  • Початкова формація капуцинів у Європі;
  • Молодіжне душпастирство та душпастирство покликань у Європі.

Фото: Flickr/OFMCap org
Джерело: сторінка Кустодії капуцинівНазад