Новини

Назад

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми у Львові

: 484 2018-06-02 15:53:48

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, архієпископ Мечислава Мокшицький відвідав ЗСШ №24 ім. Марії Конопницької у м. Львові та зустрівся з організаторами і учасниками XXV конкурсу декламаторів «Марія Конопницька - дітям і молоді», яку організував польський Фонд Дзєдзіцтво Кресове (Спадщина Порубіжжя).

Митрополит подякував дітям і молоді з Львівщини та інших регіонів України за активну участь в конкурсі, а їх педагогам за підготовку своїх вихованців. Окрему подяку склав Фондові, який вже чверть століття пропагує серед дітей і молоді в Україні творчість видатної польської письменниці Марії Конопницької, яка похована на Личаківському цвинтарі у Львові.

Лауреати XXV конкурсу декламаторів «Марія Конопницька - дітям і молоді» отримали також солодкі подарунки від Архієпископа Мечислава Мокшицького.

Голова Фонду Дзєдзіцтво Кресове Ян Сабадаш і директор ЗСШ №24 Люція Ковальська вручили Архієпископ Мечиславу Мокшицькому пам’ятну Подяку за багатолітню і плідну співпрацю зі школою, пропагування багацтва польської культури і краси поезії Марії Конопницької - покровительки школи. Також пам’ятну Подяку за багатолітню і плідну співпрацю між школою і парафією св. Антонія було вручено настоятелю парафії о. Павлові Одую OFM Conv.

Автор : Костянтин Чавага

Назад