Новини

Назад

Зустріч молоді у м. Рахові.

: 1393 2016-03-06 12:49:40

«Боже Милосердя в наших вчинках» - під цим гаслом, 5 березня, відбулася зустріч молоді у храмі Йоана Непомукського у Рахові. Понад 60 молодих людей зібралось цього дня, щоб роздумувати про Боже Милосердя. На зустріч зібралась молодь з найближчих парафій: Ясіня, Свидовця, Ціпцераю та Рахова.

Зустріч розпочалась з молитви Коронки до Божого Милосердя, яку звершив духовний провідник зустрічі молоді о. Юрій Шпак СМ лазарист, місіонер св. Вікентія де Поль з м. Перечин. Проголосив о. Юрій конференцію для молоді, навчаючи їх вчинків милосердя, яке має йти з глибини серця і щодня проявлятись до наших ближніх, навіть якщо брат чи сестра надокучили нам своїми проханнями.

Що б реалізувати ці вчинки милосердя в житті, учасники розділившись на групи, разом із наставниками груп, обговорили можливість практикування вчинків милосердя для душі і тіла. Для кожного учасника зустрічі молоді, була можливість приступити до Таїнства Покаяння. Перервавшись на обід, молодь не тільки набиралась сил, але мала чудову нагоду для спілкування, жартів та відпочинку.
Продовжилась програма дня проходженням в храмі Хресної дороги, що є невід’ємною молитвою та роздумуванням над стражданями Христа, в часі Великого Посту.
Увінчала зустріч молоді Свята Меса, на початку якої відбувся спільний перехід через Двері Милосердя. Целебрував Літургію о. Юрій Гал разом з яким концелебрували о. Юрій Шпак CM та о. Шандор Манкович.

В своїй проповіді духовний провідник цього дня о. Юрій розмірковував разом з молоддю над притчею про милосердного батька і розкриває три великі моменти: розкриті руки батька – я приймаю тебе, одягнення в одежу та одягнення персня – повернення гідності. Розмірковуючи про ці жести молосердя, о. Юрій заохотив всіх бути милосердними, як милосердний наш небесний Отець.
Наприкінці Служби Божої слова подяки о. Юрію висловив о. Шандор та на згадку про цей день молоді і тему цього дня, молодь вручила отцю символ року милосердя виготовлений з дерева. Нехай добрий Господь благословить пресвітерів за їхнє служіння на кожен день їхнього життя.

Агнеса Зан


м. РахівНазад