Новини

Назад

Зустріч Францисканської молоді у Тиврові.

: 99 2021-10-25 16:26:41

З 15 по 17 жовтня у Тиврові відбувались осінні реколекції Celle di Cortona 2021, куди з’їхалась молодь з Дніпра, Києва, Вінниці, Старокостянтинова та зі Львова. Як і має бути, ми продовжуємо вникати в тему нашого формаційного року, який присвячений особливим людям.

Отже, хто ж ці люди?

Протягом цих, всього лише кількох, днів, ми встигли почути доволі цікаві й потрібні (і на нашу думку) катехези від наших співбратів і співсестер, які вже пройшли ці етапи у формації ФМ (можна глянути на світлини, хто нам їх проводив). За що їм дуже вдячні!

В цьому часі ми мали можливість ще більше дослідити і вникнути в чесноти, які святий Франциск вважав найціннішими і найнеобхіднішими, без яких спільнота (братерство) не може називатись спільнотою. Він саме у своїх вчинках, своїм життям показував, якою має бути спільнота, яким має бути кожен член цієї спільноти. Святий Франциск навчає, що кожна людина має прагнути бути в спільноті, бо до цього покликана – покликана бути не самотньою.

Ми вдячні Богу за дар спільноти, за дар дружби, за те, що Він хоче бачити нас разом і кличе йти цією францисканською стежкою. Ну, і, звичайно, дякуємо за брата Франциска, який добре протоптав нам цю стежку)

Діана Рябчук
Джерело: youfra.com.uaНазад