Новини

Назад

Зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з міністрантами Львівської Архідієцезії

: 1740 2018-01-02 21:28:47

«Ви, міністранти, маєте особливе покликання бути молодими приятелями Ісуса – мовив 2 січня Архієпископ Мечислав Мокшицький під час св. Меси у Львівській ВДС, де відбулася зустріч Міністрантів Львівської Архідієцезії. – Це вас вибрав собі Ісус, щоби ви прислуговували біля вівтаря і стали поряд зі священиком і брали дієву участь у відправі літургії. Тому цінуйте це ваше міністранське і лекторське покликання, намагаючись поглиблювати любов до Ісуса Христа».

 

Львівський митрополит закликав міністрантів щодня відкривати для себе красу служіння, яке вони виконують. «Гордіться цим і старайтеся виконувати це служіння якнайсумлінніше і з серцем, відданим Богові» - зазначив. Також побажав лекторам так доносите прочитане слово, щоби воно прицільно до глибини людських сердець.

Міністранти з парафій мали духовні вправи. З ними займалися священики та семінаристи, котрі знайшли своє покликання в лавах міністрантів. Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з усіма групами міністрантів, спілкувався з хлопцями. На завершення відбулася спільна трапеза.

За гарне колядування отець архієпископ вручив усім солодкі подарунки.

Світлини: Wyższe Seminarium Duchowne św. Józefa we Lwowie-Brzuchowicach

Автор : Костянтин Чавага

Назад