Новини

Назад

Зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Президентом Правління Фундації «Dziedzictwo Kresowe»

: 1233 2017-12-22 22:05:33

Сьогодні, 22 грудня, у Митрополичій Курії відбулася зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з паном Яном Сабадашем Президентом Правління Фундації «Dziedzictwo Kresowe».

Пан Ян зустрівся з Митрополитом Мечиславом щоб передати дар від Фундації – солодкий різдвяний подарунок з гербом архієпископа Мечислава, котрий буде переданий дітям-колядникам котрі прибудуть на коляду до Архієпископа.

Про діяльність Фундації у Львові та околицях, про дар для Митрополита та дітей, розповів Ян Сабадаш Президент Правління Фундації «Dziedzictwo Kresowe».

«Цього року перед святами Різдва Христового ми передали Архієпископу Мечиславу Мокшицькому цукерки з гербом Його Ексиленції Мечислава, який також розміщений на пакунках. Ці цукерки будуть роздані дітям на колядуванні в Архієпикопа. Сподіваємося, що цей дрібний подарунок справить багато радості на обличчях дітей та молоді, котрі щороку прибувають з колядування до Митрополита.»

«Фундація «Dziedzictwo Kresowe» - провадить широку діяльність у сфері захисту культурної Спадщини Пограниччя, яка залишилася поза кордонами Польщі. Зосереджуєтсья також на підтримці земляків котрі тут залишилися, а також на збереженні тих памяток та архітектурної спадщини, яка тут є.

Вже багато років, ця фундація займаєтсья відновленням внутрішнього оздоблення храму св. Антонія у Львові.

Цього року, Фундація, продовжувала програму допомоги адресовану землякам у Львівській області – це акція «Серце для земляка», яка полягала в тому, що в цей передріздвяний період, поляки у Львові, а цього року також і в Жовкві, отримують пакунки з продуктами харчування, котрі за сподіванням Фундації в такий спосіб підтримають і допоможуть щоб ці свята відбувалися багатше, ніж актуальні фінасові умови в Україні дозволяють.

Цьогорічна акція «Серце для земляка» відбулася під почесним патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького.

Ми радіємо, тим більше, що отець архієпископ зауважує нашу діяльність і хоче підтримувати від свого імені нашу діяльність у Львові та Львівській області.»

Автор : Андрій Чорний

Назад