Новини

Назад

Золочівські ювілеї

: 1003 2018-05-30 18:18:30

В збереженні батьківської віри та національної ідентичності представники польської меншини у Золочеві на Львівщині та в околицях завдячують безперервній діяльності костелу. Про це неодноразово наголошували учасники заходів з нагоди Дня Польської Конституції, 20-ліття створення суботньої польської школи і 25-тої річниці створення відділення Товариства Польської Культури Львівщини, що носить ім’я єпископа Яна Ценського.

Урочистості, що пройшли на початку травня у Золочеві, розпочалася подячною св. Месою в храмі Успіння Пресвятої Діви Марії. Настоятель парафії о. Михайло Голдович очолив спільну молитву та освятив пропам’ятну таблицю Маріх Нємєровській, котра впродовж багатьох років очолювала золочівське відділення Товариства Польської Культури Львівщини та заснувала суботню школу.

В залі парафіяльного Дому відбулася академія, де зокрема виступили Консул ПР у Львові Мар’ян Орліковський, голова Товариства Польської Культури Львівщини Еміль Легович, нова голова золочівського відділення Товариства Польської Культури Львівщини Галина Стояновська. На завершення відбувся концерт за участю дітей і молоді.

Автор : Костянтин Чавага

Назад