Новини

Назад

Завершення навчального року в охоронці ім. бл. Едмунда Бояновського в Крисовичах

: 1926 2017-06-05 12:49:15

В п’ятницю, 2 червня, в охоронці імені блаженного Едмунда Бояновського, що в монастирі сестер Служебниць НДМ в Крисовичах, відбулося урочисте завершення навчального року у дошкільнят.

Отець настоятель санктуарію Павел Антоняк, звершив подячну Євхаристію, під час якої заохотив дітей якнайчастіше звертатися до Божої Матері.

Діти разом із батьками та сестрами дякували Богові за дар прожитого року, та молилися у різних намірах, а особливо через заступництво Матері Божої Фатімської, випрошували дар миру в Україні.

Після Євхаристії діти представили батькам, бабусям і дідусям, гостям свої здібності і таланти. Декламували вірші, співали пісні, котрих навчилися протягом року в охоронці.

Приємну несподіванку зробили для дітей самі батьки, представляючи сценку про те, як бути добрим і ввічливим.

На кінець батьки дякували сестрам за любов та труд виховання, а сестри подякували усім присутнім за спільну молитву і за співпрацю у вихованні.

Свято закінчилося, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Бажаємо успіхів вам, любі наші діточки, а батькам бажаємо – терпіння та мудрості у дальшому вихованні.
Нехай Господь благословить!

с. М. Кароліна Баран

Джерело: sluzebniczki.org.uaНазад