Новини

Назад

Завершився шлях паломників до Більшівцівської Матері Божої

: 633 2018-07-16 11:54:45

У другій половині дня 14 липня до Санктуарію Матері Більшівцівської стали прибувати піші групи цьогорічного Паломництва Миру і Поєднання. Втомлені й схвильовані вони піднімалися новими гарними сходами до святині, де на порозі всіх вітав настоятель Дому францисканців конвентуальних о. Анджей Ванат OFM Conv. Першою прибула група, яка йшла з Тернополя. Ще вранці Єпископ-помічник Едуард Кава приєднався до львівської групи паломників, які удосвіта вирушили після нічлігу в Рогатині, й крокував з ними до парафіяльного храму в Бурштині. 

Далі, в Галичі, Його Ексцеленція зустрів групу паломників, що йшли зі Снятина, і пішов разом з ними аж до Більшівців. Тим часом уперше подолала паломницький шлях група з Кам’янки-Бузької. З Івано-Франківська прибули дві групи паломників: піша і автобусом. У піших групах паломників із Львівської Архідієцезії були також прочани з Кам’янецько-Подільської. Києво-Житомирської і Одесько-Симферопольської дієцезій та з Польщі.

Увечері Святу Месу очолив єпископ Едуард Кава, а проповідь виголосив Делегат Провінційного Настоятеля Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні о. Станіслав Кава OFM Conv. Співслужили священики з різних деканатів Львівської Архідієцезії, отці францисканці з України та з Польщі.

 

 

 

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад