Новини

Назад

Завершилися спільні реколекції для католицьких єпископів України

: 157 2020-11-26 13:20:06

Святою Месою, яку звершив єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Симферопільської дієцезії, 26 листопада в Реколекційному домі Блаженного Якова Стрепи Львівської Архідієцезії в Брюховичах завершилися щорічні спільні реколекції для католицьких єпископів України латинського і візантійського обрядів.

В них брали участь єпископи РКЦ, УГКЦ і Мукачівської Греко-католицької Єпархії sui juris (свого права). Проповідником конференцій був єпископ-помічник Мукачівської дієцезії о. Микола Лучок ОР. Темою конференцій єпископ-домініканець обрав Милосердя. "Якщо ми (єпископи) не будемо наповнені Божим милосердям, то ми не будемо правдивими пастирями, не зможемо ретранслювати милосердя Отця Небесного, – підсумував реколектант. – Ця тема милосердя стосується нас, пастирів, щоб ми проникнули цим милосердям, щоб з нашого серця це милосердя випливало – зі слів, з погляду, з нашого життя».

На завершення Львівській Митрополит подякував єпископу Миколі Лучку ОР за проголошені реколекції та подарував пам`ятний медальйон Пресвятої Діви Марії від Бенедикта XVI.

Автор : Олександр Кусий

Назад