Новини

Назад

Завершилися реколекції для єпископів о. Раньєро Канталамесси

: 955 2015-11-30 08:22:52

Від 26 до 28 листопада у Реколекційно-відпочинковому центрі Львівської Архієпархії УГКЦ у Брюховичах тривали реколекції для римо-католицьких і греко-католицьких єпископів України, які виголошував проповідник Папського Дому о. капуцин о. Раньєро Канталамесса.

Свого часу його духовні науки слухали св. Папа Йоан Павло ІІ, Святіший Отець Бенедикт XVI і Святіший Отець Франциск та працівники Римської Курії.

До Львова о. Раньєро Канталамесса прибув із Лондона, де проповідував для єпископів і вірних Англіканської Церкви в присутності королеви Єлизавети. Торкаючись свого приїзду до Львова, проповідник Папського Дому пояснив, що він з радістю прибув проповідувати для католицьких єпископів в Україні, котрі разом зі своїм народом переживають війну на сході держави.

Упродовж реколекцій в Брюховичах єпископи щодня почергово служили св. Літургії у латинському і візантійському обрядах. Отець Раньєро Канталамесса виголосив дев’ять катехиз, що базуються на Святому Письмі. Значну увагу звернув на Євхаристію, підкресливши, що вона є силою як для вірних, так і єпископів. Це стосується також Молитви, яка зміцнює людей і дозволяє долати різні труднощі. З уст о. Канталамесси єпископи почули теж чимало цитат на тему віри окремих філософів і мислителів ХХ-ХХІ століть. Цитував він також св. Августина, св. Томи Аквінського.

Світлини єпископа Мар’яна Бучека

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад