Новини

Назад

Завершилося XV Паломництво миру і поєднання до санктуарію Матері Божої Більшівецької

: 2151 2017-07-10 12:52:46

Урочистою Святою Месою вчора, 9 липня у Більшівцях завершилося XV Паломництво миру і поєднання. Відпустову Святу Месу з цієї нагоди очолив Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, якому співслужив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава.

На Святій Месі були зібрані священики з різних парафії нашої дієцезії, котрі разом із паломниками зі своїх парафій прибули разом у прощі щоб дякувати Богові за всі дари та просити Його щоб перемінити своє життя в дусі Євангелія Ісуса Христа.

Від 5 по 9 липня тривало XV Паломництво миру і поєднання до Санктуарію Матері Божої Більшівцівської, яке щороку організовують отці-францисканці. За цих кілька днів паломники різного віку подолали понад 100 кілометрів.

Тема цьогорічного паломництва — «Величає душа моя Господа: таємниця Діви Марії, яку потрібно відкрити, прийняти і нею жити».

Ця проща має вимір не лише покути, але також і великої молитви за мир та єдність, за навернення нашої країни і нашого народу, щоб ми насправді жили Словом Божим і Божими Заповідями.

Світлини: Jan HalasНазад