Новини

Назад

Завершилось Х Піше паломництво з Жешова до Львова

: 512 2018-07-02 17:14:27

Майже триста паломників з різних теренів Польщі взяли участь в Х Пішому паломництві з Жешова до Львова під гаслом «Будь милосердний до нас і усього світу». Упродовж 6 днів паломники віком від 20 до 70 літ долали приблизно 30 кілометрів.

Їхньою метою була молитва перед чудотворним образом Матері Божої Ласкавої у львівській катедрі. На початку шляху в Львівській Архідієцезії паломників привітав і приєднався до молитовної ходи Архієпископ Мечислав Мокшицький, а вранці 30 червня разом з ними крокував львівськими вулицями Єпископ-помічник Львівський Едуард Кава. Приєдналися також львів’яни і паломники, котрі прибули з Польщі трьома автобусами.

Переддень паломників приймали із співом, почастунком та ночівлею громада вірних із с. Годовиці, Пустомит та с. Басівки.

На порозі Митрополичої Базиліки паломників привітав настоятель храму о. прелат Ян Нікєль. Про цьогорічний склад паломників та перебіг паломництва розповів о. Владислав Ягустин з Жешова, котрий передав вітання від жешівських єпископів і подякував за гостинність, з якою їх традиційно приймали в місцях зупинок і нічлігу, зокрема в Мостиськах. Городку і Годовиці.

Єпископ Едуард Кава, котрий очолив св. Месу і виголосив проповідь, сердечно привітав паломників, підкресливши, що паломництво приносить зримі плоди не тільки в їхньому житті та в їхніх родинах, але й наших теренах. Бо не лише поглиблює віру паломників, але й усіх, кого вони зустрічають на своєму шляху. Також паломників збагачують молитвами землю, якою йдуть.

Під час перебування у Львові учасники Х Пішого паломництва з Жешува відвідали також Личаківський цвинтар.

Світлини: Костянтин Чавага та Олександр Кусий

Автор : Костянтин Чавага

Назад