Новини

Назад

Завершення року Божого Милосердя в Митрополичій Базиліці

: 3213 2016-11-15 14:27:47

«Разом із львівським духовенством, котрі змогли прибути на сьогоднішню урочистість, оскільки багато-хто через великі снігопади не зміг прибути й єднаються з нами духовно разом із вірними всієї нашої архідієцезії, ми зібралися в нашій архікатедрі, щоби скласти подяку Господеві за отримані ласки у Ювілейному році Божого Милосердя» - з такими словами Архієпископ Мечислав Мокшицький звернувся до присутніх перед початком св. Літургії в Митрополичій базиліці увечері 14 листопада. 

Митрополит привітав Єпископа Адама Водарчик з Катовіц, котрий під час св. Меси виголосив проповідь, а потім матиме духовні реколекції для священиків, які служать у Львівській Архідієцезії. Архієпископ Мокшицький також привітав присутню Віце-Маршалек Сенату Польщі Марію Коц з чоловіком, котра конкретними доброчинними справами допомагає найбільш потребуючим у Львівській Архідієцезії.

Відновлена колишнім Митрополитом Львівським Кардиналом Мар’яном Яворським Капітула Митрополичої поповнилася ще чотирма священниками.   Архієпископ Мечислав Мокшицький підніс до гідності Почесних Каноніків о. Марека Дроздіка, о.д-ра Яцека Уліяша, о. Юзефа Міхаловського і о. Анатолія Зайончковського. Відбулася інсталяція присутніх о. Марека Дроздіка і о.д-ра Яцека Уліяша.

Після завершення св. Меси Архієпископ Мечислав Мокшицький віддав Львівську Митрополію під опіку Божого Милосердя.

Автор : Костянтин Чавага

Назад