Новини

Назад

Завершення канонічної візитація Самбірського деканату та передріздвяна зустріч із духовенством

: 512 2019-12-03 12:12:31

У неділю, 1 грудня завершилася канонічна пастирська візитація Самбірського деканату, підсумком якої була облаткова передріздвяна зустріч в парафії Мучеництва Святого Йоана Христителя в Самборі, яка розпочала цикл адвентових візитів Архієпископа Мечислава Мокшицького разом з єпископами помічника у деканатах Львівської Архідієцезії.

Канонічна пастирська візитація Самбірського деканату розпочалася 13 вересня візитацією парафії святого Лаврентія в Болозеві  і тривала майже 3 місяці. Під час відвідин парафій та зустрічей з вірними архієпископ Мечислав Мокшицький святкував Євхаристію та пізнавав життя кожної парафіяльної спільноти.

Час візитації був для парафіяльних спільнот часом підсумування духовних та матеріальних здобутків, але передусім часом слухання вказівок та заохочення пастиря до подальшої плідної праці.

Зустріч розпочалася Святою Месою о 18.00, котру очолив та виголосив Слово Боже Митрополит Львівський. На початку Святої Літургії, усіх присутніх привітав і запросив до спільної молитви в наміренні миру в Україні о. Декан Анджей Курек. Під час проповіді Архієпископ пояснював, чому рік 2020 оголошено в Україні «Роком присвячений покликанням».

Останнім пунктом деканальної зустрічі була святкова Вігілійна Вечеря. Традиційно розпочалася колядою, Словом Божим та побажаннями отця Архієпископа. Опісля відбулося спільне ділення облатком та складанням побажань після чого всі засіли до святкового столу, на якому на кожного чекало традиційно дванадцять страв.

Автор : Олександр Кусий

Назад