Новини

Назад

Заснування Центру польської культури і європейського діалогу - Польського Дому у Львові

: 941 2015-11-08 14:20:44

У наміренні справи  Центру польської культури і європейського діалогу - Польського Дому у Львові 6 листопада 2015 року в львівській латинській катедрі звершив Святу Месу єпископ-помічник Леон Малий. Перед початком спільної молитви настоятель храму о. пралат Ян Нікєль привітав представницьку делегацію державних діячів з Польщі, Генерального консула Польщі у Львові Ярослава Дрозда, представників польських організацій Львівщини.

У проповіді єпископ Леон Малий звернув увагу, що ця історична подія припала на день, коли вірні відзначають першу п’ятницю, щоби відновити в своєму серці любов, любов до Ісусового Серця. «Радію, що цього дня розпочинається велика справа Польського Дому у Львові» - мовив єпископ Малий. Далі висловив побажання, щоби в тому домі формувалися єдність і любов та щоби будинок був наповнений любов’ю до Господа».

Під час урочистої церемонії біля будинку по вул. Шевченка 3-А у м. Львові Державний секретар і шеф кабінету президента Польщі міністр Адам Квятковський оголосив лист президента Польщі Анджея Дуди.

Разом із уповноваженими особами з Польщі й України єпископ Леон Малий поставив свій підпис під Актом заснування Центру польської культури і європейського діалогу - Польського Дому у Львові, взяв участь у вмуруванні капсули у фрагмент нової стіни, яку єпископ посвятив. В урочистості брала участь також група священиків Львівської Архідієцезії.

Автор : Костянтин Чавага

Назад