Новини

Назад

Запрошуємо на концерт гурту «Moja Rodzina» у Митрополичій базиліці

: 8784 2016-12-21 22:16:00

Запрошуємо всіх відвідати концерт гурту «Moja Rodzina» (Моя Родина), який відбудеться 14 січня 2017р. у Латинській Катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії (м. Львів, пл.. Катедральна 1) о 15.00 годині.

Організаторами концерту є «Видавництво Святого Павла» з Отцями Паулістами та Парафія Митрополичої Базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові. Почесний патронат заходу Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький та Генеральний Консул РП у Львові п. Вєслав Мазур.

Гурт «Moja Rodzina» (Моя Родина) це сім’я Альдони і Артура Вісьніевскіх разом із дочкою Антоніною та синами: Габрієлем, Шимоном, Міколаєм, Єрем’яшем. Свої кроки у складі гурту ставили досить давно. Діти росли у атмосфері музичного середовища батьків та самі згодом опановували різні інструменти. Перші їхні пісні були компоновані батьком сім’ї. Музика для цілої родини стала спільним захопленням, простором та способом на проведення часу. Від 2009р. гурт під назвою «Moja Rodzina» (Моя Родина) почав концертувати із власними творами і не тільки.

 Назад