Новини

Назад

Запрошуємо на ІІІ вікендову сесію Школи Молитви Божим Словом.

: 26627 2017-03-06 14:10:52

Духовне життя християнина в ритмі LECTIO DIVINA. Школа Молитви Божим Словом

Запрошуємо на чергову (ІІІ) вікендову сесію Школи Молитви Божим Словом, яка відбудеться з 24 по 26 березня 2017 р. в Домі Отців Пальоттинів в смт. Брюховичах, вул. Потічок 6.

Початок сесії в п’ятницю 24 березня о 18.00 год., завершення 26 березня 14.00 год. Попровадить сесію о. Віталій Буковський.

В рамах нашої школи будуть організовуватися вікендові систематичні сесії для всіх хто прагне практикувати молитву Божим Словом щодня. Кожну сесію ведуть священники відповідальні за школу або запрошені духівни¬ки в атмосфері пустелі і тиші з індивідуальним духовним супроводом.


Відповідальні за школу:

о. мгр ліц. Олег Саламон - навчався в Католицькому Університеті в Любліні (КУЛ) і Папському Університеті Св. Йоана Павла ІІ, магістр ліценціат з біблійної теології. Закінчив школу Вихователів Духовних Семінарій та Монаших Згромаджень ім. бл. Йоана Павла ІІ у Кракові. Викладач біблійних наук в Львівській МВДС, в інституті св. Йосифа Більчевського та в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві. Духовний керівник, психолог та психотерапевт.


о. др Віталій Буковський — випускник університету Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві, доктор теології внутріш¬нього життя, закінчив Школу Вихователів Дієцезіальних Духовних Семінарій та Монаших Згромаджень ім. бл. Йона Павла ІІ у Кра¬кові. Отець духовний та духовний керівник у Митрополичій Вищій Духовній Семінарії РКЦ, Львів - Брюховичі. Викладач теології внутрішнього життя в Львівській МВДС та інституті св. Йосифа Більчевського.

Реєстрація та докладніша інформація за телефонами:

0952600360 - о. Олег
0963239659 - о. ВіталійНазад