Новини

Назад

Запрошення на спільну міжконфесійну молитву єдності служителів і вірних різних Церков 31 жовтня о год. 10:00.

: 21070 2020-10-28 16:42:08

У Центрі св. Йоана Павла ІІ відбудеться спільна молитва католицьких та протестанцьких служителів і вірні. Метою є спільне визнання віри в спасіння і оправдання, котре є фундаментом доктрини християнської. Служителя виголосять проповіді на тему спасіння і підпишуть декларацію котра представить спільне для усіх християн правду про спасіння. 

Текст є фрагментом католицько-лутеранської декларації про оправдання (1999). Незважаючи на численні відмінності, християни є згідні у фундаментальних справах віри.

Молитва відбудеться у Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, в суботу 31 жовтня о год. 10:00, за адресою: Сокільники, Стрийська 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану).

о. Григорій Драус
097 517 06 42

Текст спільної декларації про спасіння:

Разом ми сповідуємо, що нас приймає Бог і що ми отримуємо Святого Духа, Який оновлює наші серця, зміцнює нас і закликає нас до добрих справ – не на основі наших заслуг, але тільки через благодать і віру в спасенне діло Христове. Виправдання – це прощення гріхів, звільнення з-під домінуючої влади гріха, смерті і прокляття закону, і прийняття в спілкування з Богом. І все це – від Бога, в ім’я Христа, за благодаттю і через віру в Євангеліє Сина Божого.

о. Григорій Драус
реферарт до справ екуменізму Курії Львівської Архідієцезії

о. Лукаш Лесняк
вікарій Римсько-католицької Парафії св. Йоана Павла ІІ, м. Львів

Рустам Фатулаєв
пастор Євангельскої Церкви "Скинія", м. Київ

Валерій Марченко
пастор Церкви "Гетсиманія", м. Львів

Андрій Прядко
лідер львівського корпусу Армії Спасіння



Назад