Новини

Назад

Запрошення на процесію бл. Якова Стрепи 8 вересня 2018 р.

: 10908 2018-08-28 15:53:00

Шановні Священики і Особи Богопосвяченого Життя!

Улюблені Брати і Сестри!

Вересень – це час, коли ми дякуємо Найвищому Богові за дар беатифікації бл. Якова Стрепи, покровителя нашої Архідієцезії.

З цієї нагоди запрошую всіх до участі в Трідуумі на честь бл. Якова Стрепи 5-7 вересня 2018 р., яке традиційно відбудеться в храмі св. Антонія Падуанського у Львові, а також у процесії вулицями Львова в суботу 8 вересня 2018 р. Богослужіння на честь бл. Якова розпочнеться о 900, а після його завершення до Львіської катедри вирушить процесія, де о 1100 звершуватимемо Святу Месу. Цього року урочистість очолить Архієпископ Дам’ян Зімонь з Катовіц.

Це вже ввосьме підемо у вересневій процесії вулицями нашого міста, просячи про благословення для всіх його мешканців, а також про мир для України. Нехай наша участь буде свідченням нашої віри і присутності латинської Церкви, яка вже понад шість століть живе і діє на цій землі і зробила великий внесок у розвиток віри і культури.

Молодь нашої Архідієцезії запрошуємо взяти участь в XVII Архідієцезіальному Дні Молоді 7-9 вересня 2018 р. Цьогорічна зустріч пройде під гаслом: “Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога”.

Також ми хочемо запросити в неділю, 9 вересня 2018 р., на Архідієцезіальне Свято подяки за жнива і цьогорічний урожай. Наша спільна молитва нехай буде здійсненням прохання: “Хліб наш насущний дай нам сьогодні”. Урочисту подячну Святу Месу о  1500 звершить Архієпископ Дам’ян Зімонь з Катовіц.

Всім уже тепер дякую за присутність і спільну молитву.

о. СлавомирЗелінський OFMConv

Директор Відділу Загального Душпастирства

Львівської Архідієцезії

Львів, 27 серпня 2018 р.

Увага!

Це запрошення прошу прочитати на кожній Святій Месі в неділю, 2 вересня 2018 р.Назад