Новини

Назад

Запрошення на освячення парафіяльного храму Успіння Пресвятої Діви Марії і св. Антонія з Падуї у Великих Мостах

: 23573 2017-05-05 11:05:09

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати і сестри в Христі Ісусі!

Римо-Католицька Парафія Успіння Пресвятої Діви Марії і св. Антонія з Падуї у місті Великі Мости (Львівська обл. Сокальський р.н .) запрошує вірних Львівської Архідієцезії та усіх людей доброго серця на урочистість освячення нашого парафіяльного храму, яка відбудеться 13 червня 2017 року о 17.00. Урочисту літургію очолить наш Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький.

 

Храм Успіння Пресвятої Діви Марії, а тепер і св. Антонія з Падуї був ще донедавна у плачевному стані як і багато інших костелів у Львівській Архідієцезії.

По дорозі від Львова до Сокаля, в 20 км. від Жовкви знаходиться невеличке містечко Великі Мости, місто над річкою Рата. Будівля нашого костелу Успіння Пресвятої Діви Марії після пожежі у радянські часи була перероблена на господарчу будівлю міської пекарні і знаходилася ще донедавна у дуже плачевному стані. Відсутність господаря після закриття пекарні та негативний вплив часу, нанесли споруді значні пошкодження: протікаючий дах і побиті вікна, дощ та вітер довершували руйнацію храму.

Невеличка громада римо-католиків і людей доброї волі на чолі зі своїми священниками, важкими зусиллями домоглися повернення храму у свою власність і малими кроками взялися до відновлювальних ремонтних робіт своєї святині.

Римо-Католицька громада розчистила костел від залишків минулого і спільними зусиллями та при допомозі людей, що симпатизують нашій святині почали розбирати добудовані складські приміщення котрі псували вигляд сакральної святині і почали робити зовсім новий дах і фронтон костелу беручи за взірець костел в Польщі у містечку Миканув, Ченстоховської дієцезії.

Протягом 2008 - 2017 років нам вдалося збудувати повністю новий дах храму з маленькими вежами та відбудувати ліву бічну сторону святині зробивши в ній захристію, а над нею приміщення для катехизації.

Нам також вдалося відновити стіни в середині та ззовні костелу і повністю зробити ремонт в середині храму, також за храмом вдалось побудувати нову плебанію для потреб священика і парафії.

І ось, цього року, ми плануємо урочисто освятити наш храм.

13 червня 2017 року о 17. 00, в свято святого Антонія з Падуї, оскільки ми обрали власне того святого другим покровитем нашого храму після Діви Марії, великого і мабуть головного будівничого цих відновлювальних робіт, бо його підтримку і допомогу ми відчували протягом всього часу важких старань.

З цієї нагоди з радістю запрошую Вас дорогі брати і сестри на наше парафіяльне свято 13 червня 2017 року у наше містечко Великі Мости, Сокальського р.н., Львівської обл., по , вул. Шептицького 11, костел Успіння Пресвятої Діви Марії на 17.00 год.

 

З повагою,
о. Ігор Кожидло

адміністратор парафії з парафіянамиНазад