Новини

Назад

Запрошення на V Кармелітські Дні Молоді

: 22871 2019-08-01 13:25:48

З 8 по 11 серпня відбудуться V Кармелітські Дні Молоді під гаслом “Озброїтися мужністю”.

Кармелітські Дні молоді в Гвоздаві вже кілька років є місцем духовного відпочинку. Відбуваються раз в рік, в серпні місяці, і хоча тривають лише 3-4 дні, але це дні інтенсивного смакування поглибленої молитви, плідної тиші і людських взаємовідносин – це є те, що творить стиль кармелітського життя. Щорічним зустрічам товаришують святі Кармелю – вчителі зв’язку з Богом і людиною.

V Кармелітські Дні Молоді
8 -11 серпня 2019
«Озброїтися муністю»

Гаслом V Кармелітських Днів Молоді в Україні буде:«Озброїтися мужністю». Для молодих людей тема мужності завжди дуже важлива і актуальна. Бо чи можеш про себе сказати, що ти у кожній ситуації мужня людина, мужній християнин? А може, постійно відчуваєш, що всередині тебе страх, який не дозволяє тобі бути собою і жити згідно з Божими натхеннями на все сто?

Під час Кармелітських Днів Молоді нас щоразу супроводжує інший святий Кармелю. Цьогорічні зустрічі дадуть можливість пізнати історію життя та навчання св. Рафаїла Каліновського. Кармелітський святий переконує, що з мужньою вірою в Ісуса Твоє життя стане зовсім інше. Мужність, яку вчить св. Рафаїл, нам потрібна для того, аби ми нарешті стали собою. Не тими, ким є нині, а ким покликані бути.

На наші дні молоді запросимо багато цікавих людей, старших і молодших, законних і світських, які поділяться своїми знаннями та досвідом про мужність людини з біблійного і духовного, сімейного та психологічного, медичного і екзистенціального боку.

V Кармелітські Дні Молоді це час, щоб знайти небанальні відповіді на питання про те, як стати бульш мужнім у своєму щоденному християнському житті.

Чекаємо на Вас!
Докладна інформація про:
- організатори;
- що потрібно знати;
- програма;
- заявка на участь
за посиланням: karmel.org.uaНазад