Новини

Назад

Запрошення на I Францисканське Паломництво Городківка – Чечельник

: 18352 2016-07-18 14:48:16

Від 04 до 06 серпня 2016 р. відбудеться I Францисканське Паломництво Городківка – Чечельник. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти в ньому участь. Просимо звернутися до свого настоятеля, котрий повідомить організатора паломництва про кількість учасників.

Під час паломництва забезпечується: нічліг, транспорт до перевезення багажа, опіка медична, їжа (повний обід та легкі сніданки та вечері) та символи паломництва (хусточка, пісенник). Оплата становить 75 гривень від особи, друга особа з сім’ї 45 гривень, третя особа безкоштовно, четверта отримує подарунок.

Для Братів Менших Францисканців, с. Городківка що на Вінничині в Крижопільському районі, є особливим місцем. Тут, дякуючи Божому Провидінню через світлої пам’яті о. Мартиняна Дажицького OFM, була відновлена присутність францисканців в Україні. Дякуючи цій світлій людині, жертовному священику і монаху, було також відновлено душепастирське життя в смт. Чечельнику, де від віків існував великий культ Діви Марії Чечельницької. Всіх охочих запрошуємо пройти разом з Братами Меншими Францисканцями паломницький шлях мальовничою природою Поділля, щоб прославити Господа і за посередництвом Його Матері Марії – Цариці Поділля і навчитися від Неї – Милосердної Любові!

 

Увага !!!

В паломництві може взяти участь кожен, хто приймає його релігійний характер і буде виконувати духовні та організаційні вимагання. (Паломники щоденно беруть участь у Святій Літургії, моляться, співають релігійні пісні, слухають духовні науки, ідуть з трудом без нарікань).

- Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від “крикливої сучасної моди” заборонені: короткі шорти, лосини, майки-топіки), а також не беремо дорогих речей - за котрі кожен відповідає особисто.

- Свої сумки з речами ОБОВ’ЯЗКОВО підписані віддаємо в визначеній годині зранку. До рюкзака, який несемо з собою під час паломництва, потрібно взяти: ложку, вилку, тарілку та чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник, розарій, вигідне взуття, покриття голови від сонця.

- Спальний мішок або ковдру (ОБОВ’ЯЗКОВО).

- Засоби особистої гігієни

- Кожен паломник має взяти з собою 2 еластичні бинти

- Особи, котрі не мають 14 років, повинні мати опікуна.

- Хто має проблеми із здоров’ям, просимо взяти з собою належні ліки.

 

Відповідальні за паломництво

О. Ярослав Машталяр OFM - 067-17-07-966

О. Петро Новосельський OFM - 067-97- 16-289

 

ПРОВІНЦІЯ СВ. МИХАЇЛА АРХАНГЕЛА Римсько-Католицької Церкви Ордену Братів Менших в Україні

 Назад