Новини

Назад

Запрошення Архієпископа Мечислава Мокшицького на урочистості св. Яна з Дуклі

: 854 2018-06-16 15:24:34

Всечесні Отці в Священстві
Дорогі Богопосвячені Особи!
Улюблені Брати і Сестри!

У суботу 23 червня ми вшануємо св. Яна з Дуклі, Покроввителя Міста Львова. З цієї нагоди запрошую вас на щорічні урочистості, які відбудуться у колишньому храмі Отців Бернардинів св. Андрія у Львові.

Наше паломництво до мощей св. Яна з Дуклі є подячною молитвою за покровительство яким оточує наше місто та архідієцезії наш Покровитель а також проханням щоб ніколи не припинилося Його заступництво за нами пред Богом.

Урочистості розпочнуться о 14.00 молитовним чуванням при мощах св. Яна з Дуклі і завершенням деятниці на його честь. В часі молитовного чування можна буде складати записані на листках свої прохання про здоровя, Боже благословення, а в особливий спосіб за тих, котрі виїхали працювати закордон. В такий спосіб ми виразимо нашу турботу про них, ввіряючи їхню долю покровительству нашого Заступника. У в всіх тих намірах записаних на картках, о 15.00 буде звершена Свята Меса, після якої ми вирушимо у процесії до вулицями Львова до нашої катедри, де на завершення вшануємо мощі св. Яна з Дуклі.

Запрошую взяти чисельну участь, особливо мешканців Львова та околиць. Прошу також брати участь священиків, монахів та монахинь, семінаристів, дітей та молодь. Сподіваюся, що у процесії візьмуть участь хоругви, стяги і фелетрони львівських парафій.

Цьогорічні урочистості очолить єпископ Едвар Кава OFMConv, а принагідну проповідь виголосить o. Даниїл Ботвина OFM, провінціал Провінції св. Архангела Михаїла в Україні.

На урочисте святкування усім Вам благословлю і дякую за численну участь.


+ Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит Львівський

Львів, 16 червня 2018 р

 

 

Цей комунікат слід прочитати в часі душпастриських оглошень після кожної Святої Меси у неділю 17 черевня.

о. Славомір Зелінський, OFM Conv
Директор ВЗДНазад