Новини

Назад

Закриття Дверей Милосердя у Рахові

: 881 2016-11-21 16:59:50

19 листопада до храму св. Йоана Непомукського в м. Рахів зібрались паломники з Хуста по Ясіня, щоб разом з парафіянами тутешньої громади пережити урочистість закриття дверей Милосердя. Почесним гостем цього дня був Нандор Бошак єпископ-емерит Дебреценський, який і целебрував урочисту Літургію, з ним концелебрували : настоятель храму о-декан Ласло Микуляк, о. Шандор Манкович, о. Шандор Сулінчак та о. Ондраш Кващук.

Урочистіть дня розпочалась із коронки до Божого Милосердя та конференції єпископа-емерита Нандора Бошака, який закликав кожного вірного почувши притчу «Про блудного сина» замислитись над тим,а ким ти є сьогодні, ким ти себе бачиш в цій притчі, яке місце посідаєш. Роздумами, молитвою та співом продовжили прославляти Ісуса, присутнього в Пресвятій Євхаристії.

Наситившись духовно, настоятель храму о. Ласло запросив всіх присутніх на невеличку перерву та обід.

Програма дня продовжилась хресною дорогою милосердя в храмі, роздумовуючи над ціною нашого відкуплення та страждань Ісуса Христа.

Увінчала цей день Свята Меса. Урочистою ходою духовенство, вівтарна дружина та вірні ввійшли до храму через Двері Милосердя, під музичний супровід гімну року милосердя у виконанні церковного хору «Laudate Dominum».

Слово Боже виголосив о. Ондраш Кващук настоятель в м. Тячеві. Його екселенція Нандор Бошак у своїй проповіді закликав люд Божий до вчинків милосердя за прикладом іє. Єлизаветти Угорської.

Після зустрічі з Ісусом у святому причасті, вірні молились молитву милосердя та отримали благословення з рук єпископа-емерита Бошака.

З радістю звучали слова подяки найперше Господу, єпископу-емериту, якому на згадку про цей день було вручено вирізаний із дерева символ року Милосердя та вино іє. Мартина, який є покровителем, нашої, Мукачівської дієцезії. І звісно слова подяки за віданне служіння та організацію свята пролунали о-декану Ласло.

Урочистою ходою духовенство вийшло через двері Милосердя, які єпископ-емерит закрив. А всі вірні на згадку про цей день, отримали іконку Ісуса Милосердного.

Богу подяка за цей чудовий день Милосердя!

Агнеса ЗанНазад