Новини

Назад

Закінчення канонічної візитації Івано-Франківського деканату.

: 363 2020-11-30 14:42:00

29 листопада о год. 17.00 в парафії Святого Ігнатія Лойоли в Коломиї духовенство та сестри монахині Івано-Франківського деканату згромадились у спільній вечірній молитві на завершення канонічної візитації деканату. Вечірню очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський разом із єпископом Едуардом Кавою.

Архієпископ подякував усім священикам та богопосвяченим особам за спільну молитву та зустрічі проведені разом під час візитацій. Розпочато канонічну візитацію деканату 17 вересня в парафії Христа Царя в Івано-Франківську. За цей період архієпископ разом із єпископами помічниками Леоном та Едуардом відвідали 22 парафіяльні спільноти: Богородчани, Вашківці, Вижниця, Ворохта, Гвіздець, Городенка, Делятин, Заболотів, Івано-Франківськ, Коломия, Косів, Кути, Лисець, Міліїве, Надвірна, Обертин, Отинія, Снятин, Тлумач, Ценява, Яблуниця, Яремче.

Ця вечірня зустріч була також передріздвяною зустріччю деканату, під час якої обговорювались поточні душпастирські питання. На завершення архієпископ скерував до зібраних свої вітання на Різдвяні Свята. Отець деканат Казимир Галімурка також привітав архієпископа Мечислава щирими побажаннями.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад